Thomas has logged 14 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★
Edit this entry  
27
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Imposter

The Imposter

2012
×
★★½
Edit this entry  
26
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Spaceship Earth

Spaceship Earth

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
American Animals

American Animals

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
Mystic River

Mystic River

2003
×
★★★★
Edit this entry  
17
Killer Bean Forever

Killer Bean Forever

2009
×
★★★½
Edit this entry  
08
Pawn Sacrifice

Pawn Sacrifice

2014
×
★★★★
Edit this entry  
03
A Taxi Driver

A Taxi Driver

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Akira

Akira

1988
×
★★★★
Edit this entry