Sort by
  • The Munsters

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Pink Flamingos

    ★★★★

  • Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Cyst

    ★★½

  • Stand by Me

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★