Sort by
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Chernobyl

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★½

  • The Report

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

  • Venom

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • You Might Be the Killer

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★

  • First Man

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Super Troopers 2

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blood Fest

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★

  • Mute

    ★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★½

  • When We First Met

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • The Post

    ★★★½

  • Bright

    ★★

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • A Christmas Prince

    ★½

  • Justice League

    ★★½

  • Wonder Wheel

    ★★½

  • The Babysitter

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • 1922

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Molly's Game

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

    ★★★½

  • It

    ★★★