• Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Unsane

    ½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hearts Beat Loud

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Coco

  • The Babysitter

  • It

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Florida Project

    ★★★½

  • Okja

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Beauty and the Beast

  • Logan

  • The Lego Batman Movie

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Wind River

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Split

  • Hacksaw Ridge

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

  • Kubo and the Two Strings

  • Suicide Squad

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • X-Men: Apocalypse

  • King Cobra

  • Captain America: Civil War

  • The Jungle Book

  • Sausage Party

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

  • Deadpool

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • The Martian

  • Spotlight

  • The Lobster

  • Inside Out

  • Jurassic World

  • Carol

    ★★★★

  • Tomorrowland

  • Mad Max: Fury Road

  • Spy

  • Avengers: Age of Ultron

  • Cinderella

  • Jupiter Ascending

  • The Interview

  • Kingsman: The Secret Service

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • Into the Woods