Sort by
  • Closing Time

  • Fast X

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Dogleg

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • 80 for Brady

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • A Little Prayer

  • Victim/Suspect

  • Landscape with Invisible Hand

  • Rotting in the Sun

  • Scrapper

  • The Tuba Thieves

  • Nam June Paik: Moon Is The Oldest TV

  • Drift

  • Bad Behaviour

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Past Lives

  • Magazine Dreams

  • In My Mother's Skin

  • Fremont

  • Fair Play

  • Missing

    ★★★

  • Run Rabbit Run

  • Kim's Video

  • Sometimes I Think About Dying

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Paul T. Goldman

    ★★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The People We Hate at the Wedding

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Sam & Kate

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Smile

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)