Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Godland

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

  • Squid Game

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Pilgrims

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • David Chase: A Sopranos Session

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Nuclear Family

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Music

    ½

  • The Promised Neverland

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The Half of It

    ★★★

  • Normal People

    ★★★

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

  • Undine

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Father

    ★★★½

  • Minari

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Farewell Amor

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • The Nowhere Inn

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • 1917

    ★★

  • The Gentlemen

    ½

  • The Fall

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jesus Is King

  • Fractured

    ★½