Letterboxd — Your life in film

Forgotten password?

×
ThreeBeaverss

ThreeBeaverss

Pro
  • Activity
  • Activity
  • Films
  • Diary
  • Reviews
  • Watchlist
  • Lists
  • Likes
  • Tags
  • Network
  • Stats
  • RSS feed for ThreeBeaverss
  • Watched
  • Diary
  • Reviews
  • Remove filters
  • Custom posters
  • Account Filters
    • Show watched films
    • Hide watched films
    • Show liked films
    • Hide liked films
    • Show rated films
    • Hide rated films
    • Show logged films
    • Hide logged films
    • Show rewatched films
    • Hide rewatched films
    • Show reviewed films
    • Hide reviewed films
    • Show films in watchlist
    • Hide films in watchlist
    • Show films you own
    • Hide films you own
    • Show films you’ve customized
    • Hide films you’ve customized
  • Content Filters
    • Show short films
    • Hide short films
    • Show TV shows
    • Hide TV shows
    • Hide documentaries
    • Hide unreleased titles
    • Show obscure films
    • Hide obscure films
    • Show films with backdrop
    • Hide films with backdrop
    • Show Nanocrowd films
    • Hide Nanocrowd films
Sort by
  • When Reviewed
    • Newest First
    • Earliest First
  • Review Activity
  • Review Count
  • Film Name
  • Film Popularity
  • Release Date
    • Newest First
    • Earliest First
  • Average Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • ThreeBeaverss’s Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Film Length
    • Shortest First
    • Longest First
  • Any year
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • Any rating
  • No rating
  • Rating (or range)
    Drag to define range
  • Bo Burnham: Inside

    Bo Burnham: Inside 2021

    ½ Added

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    Nursery rhyme tele bim bam ass

  • Bodies Bodies Bodies

    Bodies Bodies Bodies 2022

    ★ Watched 23 May 2023

    First ai movie! Wow!

  • Beau Is Afraid

    Beau Is Afraid 2023

    ★★★★★ Watched 22 May 2023 1

    Ahahahahahahhahahahahahaahaha ABSOLUTE CINEMA ✋️🧓✋️

  • Beau Is Afraid

    Beau Is Afraid 2023

    Watched 22 May 2023

    No idea wtf to rate it but i fookin loved it

  • Taxi Driver

    Taxi Driver 1976

    ★★★★★ Rewatched 24 Apr 2023

    Gig economy gone WRONG

  • Suzume

    Suzume 2022

    ★★★ Watched 15 Apr 2023

    Wat!

  • The Man Who Sleeps

    The Man Who Sleeps 1974

    ★½ Watched 02 Apr 2023

    Siaubas

  • The Master

    The Master 2012

    ★★★★★ Rewatched 27 Mar 2023

    Just been thinking about it.

  • TÁR

    TÁR 2022

    ★★★★★ Watched 25 Mar 2023

    Terrific shit bruv

  • F for Fake

    F for Fake 1973

    ★★★★ Watched 18 Mar 2023

    Orson save some bitches for the rest of us damn

  • Moonage Daydream

    Moonage Daydream 2022

    ★★★½ Watched 17 Mar 2023

    When they played bowie 😍😍

  • Confessions of a Shopaholic

    Confessions of a Shopaholic 2009

    Watched 11 Mar 2023

    Funny

Newer
Older
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 16
  • About
  • News
  • Pro
  • Apps
  • Podcast
  • Year in Review
  • Gift Guide
  • Help
  • Terms
  • API
  • Contact
Twitter
Facebook
Instagram
TikTok
YouTube

© Letterboxd Limited. Made by fans in Aotearoa New Zealand. Film data from TMDb. Mobile site.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google privacy policy and terms of service apply.

Upgrade to remove ads

Letterboxd is an independent service created by a small team, and we rely mostly on the support of our members to maintain our site and apps. Please consider upgrading to a Pro account—for less than a couple bucks a month, you’ll get cool additional features like all-time and annual stats pages (example), the ability to select (and filter by) your favorite streaming services, and no ads!

Learn more about Pro
Select your preferred poster

Posters are sourced from TMDb and Posteritati, and appear for you and visitors to your profile and content, depending on settings. Learn more.