• Spider-Man 3

    ★★

  • Spider-Man 2

    ★★★½

  • Sid & Nancy

    ★★★½

  • Notting Hill

    ★★★★

  • Dear John

    ★★

  • Monte Carlo

    ★★½

  • Whisper of the Heart

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Casino

    ★★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★★½

  • Twilight

    ★★★★★

  • Maurice

    ★★★★½

  • The Holiday

    ★★½

  • Inferno

    ★★★

  • The Da Vinci Code

    ★★★½

  • Angels & Demons

    ★★★★

  • Sabrina

    ★★★★