• Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

  • Lightyear

    ★½

  • The Alex Leyba Movie

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Norm Macdonald Had a Secret

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Death to 2021

  • My Sweet Lord

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★

  • Father Christmas Is Back

    ★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★

  • The Windshield Wiper

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Burrow

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Your Honor

    ★★½

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★