Sort by
  • Magic Mike XXL

    ★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Empire Records

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Inception

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Juno

    ★★★★