Sort by

Jason has logged 16 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Marvel One-Shot: All Hail the King

Marvel One-Shot: All Hail the King

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Marvel One-Shot: Item 47

Marvel One-Shot: Item 47

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Isle of the Dead

Isle of the Dead

1945
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Marvel One-Shot: Agent Carter

Marvel One-Shot: Agent Carter

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Marvel One-Shot: The Consultant

Marvel One-Shot: The Consultant

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Thor

Thor

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Moon

Moon

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry