Sort by
  • Wonka

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Bottoms

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • 13: The Musical

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Crush

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Honoring a Broadway Legacy: Behind the Scenes of tick, tick...Boom!

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Man in Love

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Moxie

    ★★½

  • CODA

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • My First Summer

    ★★★★½

  • Mainstream

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • The Rental

    ★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★★

  • Can You Keep a Secret?

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★