Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • The Exorcist: Believer

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Real Madrid: Until the End

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★½

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Slumberland

    ★★½

  • Zootopia+

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Rhinegold

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½