Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★

  • I AM HERE!

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Fox

  • Pickman's Model

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Aishiteru!

    ★★★½

  • Mother Superior: Dweller of the Threshold

  • Razzennest

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Theatre of Thought

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Monica

    ★★★½

  • Women Talking

  • Vera

    ★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★½

  • The Year of the Shark

    ★★★

  • Buba

    ★★★

  • Megalomaniac

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Vesper

    ★★★

  • Family Dinner

    ★★★

  • Blaze

    ★★★★½

  • Showing Up

    ★★★½

  • Staging Death

  • Godland

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Der Bauer und der Bobo

  • Choose or Die

    ★★½

  • Counting Sheep

    ★★★½

  • Holy Shit!

    ★★½

  • Echodrom

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • vs

  • Mutzenbacher

    ★★★★

  • Fogaréu

  • Sonne

    ★★★★

  • A E I O U – A Quick Alphabet of Love

    ★★½

  • Badhaai Do

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Rimini

    ★★★★

  • Nobody's Hero

    ★★½

  • Looop Lapeta

    ★★★

  • Heartbeast

  • Kung-Fu Zohra

    ★★★½

  • The Civil Dead

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★

  • Hatching

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★