Sort by
  • Mad Max 2

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Glass

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★½

  • The Cloverfield Paradox

  • Cloverfield

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Batman

    ★★★★

  • Needful Things

    ★★★

  • Spectre

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • Prom Night

    ½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Jurassic World Dominion