• Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ½

  • Tatooine Rhapsody

    ½

  • The Duel

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★★

  • WandaVision

    ½

  • Unsolved Mysteries: Stolen Kids

    ★★½

  • Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

    ★★½

  • Unsolved Mysteries: Death Row Fugitive

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Washington Inside Murder

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

  • Unsolved Mysteries: Mystery on the Rooftop

    ★★★★½

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: 13 Minutes

    ★★★★

  • Joker

    ½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Deadwood: The Movie

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Brightburn

    ½

  • Hellboy

    ½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★★

  • Seattle is Dying

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ½

  • Aquaman

    ★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★★

  • First Man

    ½

  • Imagination Land

    ½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Uncle Drew

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • The Great Satan

    ★★

  • Evil Genius

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★½

  • Black Panther

    ★★½

  • Katt Williams: Great America

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★★

  • Jerry Before Seinfeld

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Mommy Dead and Dearest

    ½

  • Baby Driver

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Reggie Watts: Spatial

    ★★½

  • Becky Prim

    ½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Mascots

    ★★★★½

  • Free Fire

    ★★★★½