Tinashe21 has logged 11 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Incendies

Incendies

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Scream 3

Scream 3

2000
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
One Flew Over the Cuckoo's Nest

One Flew Over the Cuckoo's Nest

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
Read the review Edit this entry  
16
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry