Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Iago & Tristán

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Beast

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Spirit God Gave Us

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½