Tucker has logged 16 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Insidious

Insidious

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Nazi Concentration Camps

Nazi Concentration Camps

1945
×
Read the review Edit this entry  
25
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The 'Burbs

The 'Burbs

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alice Doesn't Live Here Anymore

Alice Doesn't Live Here Anymore

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Long Goodbye: The Kara Tippetts Story

The Long Goodbye: The Kara Tippetts Story

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
Anima

Anima

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Not Another Teen Movie

Not Another Teen Movie

2001
×
★★
Read the review Edit this entry