• Strike

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Body and Soul

    ★★½

  • Cleopatra

    ★★★★★

  • Abraham Lincoln: Vampire Hunter

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★½

  • Broken Flowers

    ★★★

  • Smiles of a Summer Night

    ★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★½

  • All or Nothing

    ★★★★

  • Night Moves

    ★★★★

  • Domino

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Suspiria

    ★★★½