RSS feed for TJ

TJ has logged 16 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★½
Edit this entry  
31
Braveheart

Braveheart

1995
×
★★★★
Edit this entry  
29
Hitch

Hitch

2005
×
★★★½
Edit this entry  
27
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Super Troopers

Super Troopers

2001
×
★★½
Edit this entry  
18
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Edit this entry  
18
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★
Edit this entry  
17
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Edit this entry  
25
Vice

Vice

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Roma

Roma

2018
×
★★½
Edit this entry  
21
Fyre

Fyre

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Edit this entry