Sort by
  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • The Notebook

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★

  • The Pianist

    ★★★★

  • Foodfight!

    ½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Twister

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★