Mack has logged 18 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Shirkers

Shirkers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Mule

The Mule

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Tale

The Tale

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Vice

Vice

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
Read the review Edit this entry  
19
Roma

Roma

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
Read prior review Edit this entry  
04
Border

Border

2018
×
★★★½
Edit this entry