Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Stay on Board: The Leo Baker Story

    ★★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★

  • They/Them

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Glorious

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • The Pentaverate

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Morbius

    ★★

  • The Girl from Plainville

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Famous T&A 2

    ★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • GameStop: Rise of the Players

    ★★★