Sort by
  • 65

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Enter the Drag Dragon

    ★★★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★★

  • Grimcutty

    ★★★

  • Cryptid

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Section 8

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • The Lair

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • White Elephant

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Monstrous

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • The 355

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • PAW Patrol: The Movie

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Claw

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Seance

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Biography: “Rowdy” Roddy Piper

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Assault on VA-33

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★★

  • Max Cloud

    ★★½

  • Breach

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Black Pumpkin

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★★

  • Dead Reckoning

    ★½

  • Skylines

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm