Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★

  • Marry Me

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★