Sort by

Tom has logged 16 entries for films during June 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Independence Day: Resurgence

Independence Day: Resurgence

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Wiener-Dog

Wiener-Dog

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Shallows

The Shallows

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Free State of Jones

Free State of Jones

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Central Intelligence

Central Intelligence

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Cell

Cell

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★
Edit this entry  
10
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★½
Edit this entry  
10
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry