• The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Get the Goat

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • How I Became a Superhero

    ★★★

  • Sky Sharks

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Rogue

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Becky

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Grizzly II: Revenge

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★

  • Underwater

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Doom: Annihilation

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★½

  • Exorcism at 60,000 Feet

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Dolls

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Shaft

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½