Sort by

Tomas has logged 14 entries for films during June 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Deadfall

Deadfall

2012
×
★★★
Edit this entry  
28
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Murder by Death

Murder by Death

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Killer Workout

Killer Workout

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Don't Answer the Phone!

Don't Answer the Phone!

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
A Million Ways to Die in the West

A Million Ways to Die in the West

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Non-Stop

Non-Stop

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sparks

Sparks

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Birth of the Living Dead

Birth of the Living Dead

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
13 Sins

13 Sins

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The 'Burbs

The 'Burbs

1989
×
★★★
Edit this entry