Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • You People

  • Babylon

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Sounds Like You Guys Are Crushing It

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Stay on Board: The Leo Baker Story

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Black Bird

    ★★★★½

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Sharp Stick

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Bunny Hop

    ★★★★½

  • Toy Machine - Scorched Earth

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Plan B

    ★★★

  • STALLION

    ★★★

  • North Hollywood

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★