Sort by
  • Days, Months, Years and Nothing Else

    ★★★½

  • Miss

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Miss

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Reality

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

  • Obsession Kills.

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Causeway

    ★★

  • Bros

  • Blonde

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • Nope

    ★★

  • Burning Days

    ★★★★★

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Madeline's Madeline

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Logan Lucky

  • Good Time

    ★★★★★

  • Lucky

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Coherence

    ★★★★★

  • The Helpers

    ★★★

  • Elena

    ★★★★

  • Frances Ha

  • Tomboy

    ★★★★

  • I Saw the Devil

    ★★★★★

  • 100 Feet

    ★★★★★

  • Trackman

    ★★★★★

  • At the Bar

    ★★★★★

  • Saw III

    ★★★★

  • Saw II

    ★★★★★

  • Wolf Creek

    ★★

  • Saw

    ★★★★★

  • Ghost Ship

    ★★★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★

  • August Underground

    ★★★★★

  • The Isle

    ★★

  • On Board

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★★

  • Mission: Impossible

    ★★★