pudge has logged 29 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Feels

The Feels

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Nappily Ever After

Nappily Ever After

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Family Blood

Family Blood

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Morning Glory

Morning Glory

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Class Rank

Class Rank

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Land of Steady Habits

The Land of Steady Habits

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
A Case of You

A Case of You

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Next Gen

Next Gen

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tramps

Tramps

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rise of the Guardians

Rise of the Guardians

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Weekend

Weekend

2011
×
★★★½
Edit this entry  
03
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry