• Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Brie's Bake Off Challenge

    ½

  • Incantation

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Red Notice

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Dashcam

    ½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • The Protégé

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★