Sort by

Antonio has logged 121 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Thanksgiving

Thanksgiving

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Lawrence of Arabia

Lawrence of Arabia

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Thanksgiving

Thanksgiving

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Tower of Terror

Tower of Terror

1997
×
Edit this entry  
22
Scary Movie 4

Scary Movie 4

2006
×
★★
Edit this entry  
21
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Devil

Devil

2010
×
★★
Edit this entry  
08
Blue Giant

Blue Giant

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Cemetery Man

Cemetery Man

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Creator

The Creator

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Poison

Poison

2023
×
Edit this entry  
30
The Swan

The Swan

2023
×
Edit this entry  
28
Saw X

Saw X

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Street Fighter

Street Fighter

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2005
×
★★★
Edit this entry  
06
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

1979
×
★★★★
Edit this entry  
22
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
INU-OH

INU-OH

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Searching

Searching

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The First Slam Dunk

The First Slam Dunk

2022
×
★★★★
Edit this entry  
30
Saw

Saw

2004
×
★★★
Edit this entry  
25
The Image Revolution

The Image Revolution

2013
×
Read prior review Edit this entry  
23
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Ramen Girl

The Ramen Girl

2008
×
Read the review Edit this entry  
16
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Fallout

The Fallout

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
The Thin Red Line

The Thin Red Line

1998
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Missing

Missing

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry