• Blood Red Sky

    ★★★

  • Jolt

    ★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★½

  • Khaite FW21

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Shook

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Below Zero

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Max Cloud

    ★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Knuckledust

    ★½

  • The Beast

    ★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Threshold

    ★★½

  • Mank

    ★★½

  • Horizon Line

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Come Play

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Skylines

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Cadaver

    ★★½

  • Kandisha

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Seized

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Vicious Fun

    ★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Hosts

    ★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Russian Raid

    ★★½

  • The Doorman

    ★★

  • For the Sake of Vicious

    ★★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • Violation

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Bloody Hell

    ★★

  • Honest Thief

    ★★

  • Night in Paradise

    ★★★½

  • Enforcement

    ★★★

  • Antebellum

    ★★

  • Come True

    ★★½

  • The Paper Tigers

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★