• The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Bingo Hell

    ★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★

  • No Time to Die

  • Squid Game

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★★

  • LuLaRich

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Hellbender

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Val

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • A Little More Flesh II

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • kid 90

    ★★★

  • Coming 2 America

  • Murder Among the Mormons

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Lady and the Dale

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • Stallone: Frank, That Is

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Chelsea Handler: Evolution

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • A Wilderness of Error

    ★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Paper Tigers

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★½