Sort by

Tonya has logged 27 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
New Year's Evil

New Year's Evil

1980
×
★★★
Edit this entry  
30
Zits

Zits

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Streetwalkin'

Streetwalkin'

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Flesh Eaters

The Flesh Eaters

1964
×
★★
Edit this entry  
27
Get Crazy

Get Crazy

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Welcome to Marwen

Welcome to Marwen

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Goodbye, 20th Century

Goodbye, 20th Century

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Rare Exports: A Christmas Tale

Rare Exports: A Christmas Tale

2010
×
★★★★
Edit this entry  
22
Get Crazy

Get Crazy

1983
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Bad Santa

Bad Santa

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Pee-wee's Playhouse Christmas Special

Pee-wee's Playhouse Christmas Special

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Elf

Elf

2003
×
★★★
Edit this entry  
16
The Ranger

The Ranger

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Game Over

Game Over

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Frostbiter: Wrath of the Wendigo

Frostbiter: Wrath of the Wendigo

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hell Spa

Hell Spa

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Santa and the Ice Cream Bunny

Santa and the Ice Cream Bunny

1972
×
Edit this entry  
11
Vampira and Me

Vampira and Me

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Home for the Holidays

Home for the Holidays

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Year Without a Santa Claus

The Year Without a Santa Claus

1974
×
★★★
Edit this entry  
09
How the Grinch Stole Christmas!

How the Grinch Stole Christmas!

1966
×
★★★★
Edit this entry  
09
Beavis and Butt-Head Do Christmas

Beavis and Butt-Head Do Christmas

1995
×
★★½
Edit this entry  
08
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
★★
Edit this entry  
06
Christmas with the Kranks

Christmas with the Kranks

2004
×
★½
Edit this entry  
05
Race with the Devil

Race with the Devil

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Santa's Slay

Santa's Slay

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry