Sort by

Tonya has logged 24 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★½
Edit this entry  
30
The Little Dragons

The Little Dragons

1980
×
★★½
Edit this entry  
29
Hooper

Hooper

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Night Killer

Night Killer

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Jack Frost

Jack Frost

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hundra

Hundra

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Smoky Mountain Christmas

A Smoky Mountain Christmas

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
At the Video Store

At the Video Store

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Rudolph's Shiny New Year

Rudolph's Shiny New Year

1976
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Year Without a Santa Claus

The Year Without a Santa Claus

1974
×
★★★
Edit this entry  
15
How the Grinch Stole Christmas!

How the Grinch Stole Christmas!

1966
×
★★★★
Edit this entry  
15
Pee-wee's Playhouse Christmas Special

Pee-wee's Playhouse Christmas Special

1988
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
The Oracle

The Oracle

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scorchy

Scorchy

1976
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Hot Dogs

Hot Dogs

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Silent Partner

The Silent Partner

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Repo Chick

Repo Chick

2009
×
★½
Edit this entry