TonyCharles90 has logged 14 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Wild at Heart

Wild at Heart

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Rumble Fish

Rumble Fish

1983
×
★★★½
Edit this entry  
13
Killer Joe

Killer Joe

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Naked

Naked

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Force Majeure

Force Majeure

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
08
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Proposition

The Proposition

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★★★½
Edit this entry  
03
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★½
Edit this entry