• Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Godzilla vs. Hedorah

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Antlers

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • The Deep House

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • Censor

    ★★½

  • Wrong Turn

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Puparia

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Limbo

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Coming Out

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • 8:46

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★½

  • Taipei Suicide Story

    ★★★★

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★½

  • Smiling Friends

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Night House

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★