Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Strays

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Miracle Club

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Boulet Brothers' Halfway to Halloween TV Special

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Jules

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Card Zero

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • File VL-624

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Divinity

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • House Party

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Don't Fuck in the Woods 2

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Marlowe

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★