Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Dún Laoghaire

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Hormonal

    ★★★★★

  • Daisy: Prophet of the Apocalypse

    ★★★★★

  • How to Live Here

  • Worthy

  • Try and Touch

    ★★★★★

  • Closing Time

    ★★★★★

  • Bounce House

    ★★★★★

  • You Can Stay Over (If You Want)

    ★★★★★

  • Pickled Herring

    ★★★★★

  • Lies We Tell

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Double Blind

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Suitable Flesh

    ★★★★★

  • The Seeding

    ★★★½

  • Americonned

  • Maggie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Aikāne

  • Boob Cockpit

    ★★★★★

  • Summer Within

    ★★★★

  • Papergirl

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Searchers

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Hex the Patriarchy

  • House of Tulip

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Do Digital Curanderas Use Eggs in Their Limpias?

    ★★★★★

  • Air

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Brooklyn 45

  • The Monster Within Me

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Funny Face

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • That's Our Time

    ★★★★★

  • PREP

  • Wayward Gods

  • Death Snot

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Perpetrator

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½