Sort by

sree has logged 22 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Barbie of Swan Lake

Barbie of Swan Lake

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

1951
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Rampage

Rampage

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ali Wong: Baby Cobra

Ali Wong: Baby Cobra

2016
×
Edit this entry  
15
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
Edit this entry  
13
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Something Borrowed

Something Borrowed

2011
×
Read the review Edit this entry  
13
Green Lantern

Green Lantern

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Om Shanti Om

Om Shanti Om

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★★
Edit this entry  
09
When We First Met

When We First Met

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Confessions of a Shopaholic

Confessions of a Shopaholic

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry