• PXE

    ★★½

  • Mystery of the Kingdom of God

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • no_per0xxidee

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Fatman

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Trump vs the Illuminati

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★½

  • 8:46

  • i think i love u

    ★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Capone

    ★★½

  • Photographer

    ★★★½

  • Distance Film

    ★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★½

  • Sweet Sunshine

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Siberia

    ★★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Possessor

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Turning

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Model Citizen

    ★½

  • Four Enchanted Sisters

    ★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★★½

  • Togo

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 1917

    ★★★½

  • Coffee Kart

    ★½

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Primal

    ★★

  • Midway

    ★★

  • Bad Ben 7: The Haunted Highway

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • Skyman

    ★★½

  • No Safe Spaces

    ★½

  • Dance Together

    ★★

  • Eli

    ★½

  • The Forest of Love

    ★★★★★

  • El Coyote

    ★★½

  • Gucci Cruise 2020

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Petscop

    ★★★½

  • Joker

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Waves

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • The Fanatic

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½