• Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Red Notice

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Schumacher

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cristiano Ronaldo: Impossible to Ignore

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★★

  • Top Gear: A Tribute to Sabine Schmitz

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

    ★★½

  • Fear of Rain

    ★★★

  • Red Dot

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Soul of the City

    ★★

  • Dory Finding

    ★★★½

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½