Sort by
  • The Mother

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Bank of Dave

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Christmas Carole

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • This Is Christmas

    ★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★½

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Marlowe

    ★★½

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★★½

  • Fisherman's Friends: One and All

    ★★★

  • I Came By

    ★★★

  • Beast

    ★½

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½