• LCD Soundsystem Holiday Special

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Eternals

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Akakiri

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★★

  • The Twins

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Listening to Kenny G

    ★★★★½

  • INU-OH

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Fena: Pirate Princess

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Jackass Shark Week

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Chance the Rapper's Magnificent Coloring World

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Yasuke

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★

  • Vivy -Fluorite Eye's Song-

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Long Toast

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Unforgiven

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★★