TranningTatum has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Busting a Nut

Busting a Nut

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Fairly Odd Christmas

A Fairly Odd Christmas

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Michael Jackson's Halloween

Michael Jackson's Halloween

2017
×
Read the review Edit this entry  
07
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Rim of the World

Rim of the World

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Paperman

Paperman

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hornet

Hornet

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry