Sort by
  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • The House

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Saturday Morning All-Star Hits!

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Malignant

    ½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Songbird

    ½

  • An Arthur Thanksgiving

    ★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Boss Baby: Get That Baby!

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • An American Pickle

    ★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • His House

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Shirley

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Ghosting: The Spirit of Christmas

    ★½

  • Good Riddance

    ★★

  • Noelle

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • The Addams Family

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Fantastic Fungi

    ★★