Sort by
  • Stuck with You

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Olaf Presents

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Punk in Drublic Documentary

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Skater Girl

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • An Zéro

    ★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★½

  • The Prom

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Beyond Barricades

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Joker: Put on a Happy Face

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★★

  • Myth: A Frozen Tale

    ★★½

  • Out

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Mulan

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★